CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18
Tau Wae CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109344 pcs Pepa Raraunga CSM4Z-A2B3C3-40-12.0D18.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM4 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case HC-49S
Ētahi Ingoa 370-1146-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 12MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49S