CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
Tau Wae CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163108 pcs Pepa Raraunga CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM1 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case HC-49S
Ētahi Ingoa 370-1075-2
CSM1ZA0B2C32003.6864D18
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 3.6864MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 3.6864MHz ±30ppm Crystal 18pF 200 Ohms HC-49S