CPPV7Z-A7BR-200.0
Hua Hua
Tau Wae: CPPV7Z-A7BR-200.0
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: CPPV7Z-A7BR-200.0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPV7Z-A7BR-200.0
Tau Wae CPPV7Z-A7BR-200.0 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3999 pcs Pepa Raraunga CPPV7Z-A7BR-200.0.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CPPV7
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPPV9
CPPV9
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: OSC PROG LVDS 3.3V 100PPM EN/DS