CPPT4-A7BR-87.0NC
Hua Hua
Tau Wae: CPPT4-A7BR-87.0NC
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 87.000MHZ TTL PC PIN
Ngā Rauemi: CPPT4-A7BR-87.0NC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPT4-A7BR-87.0NC
Tau Wae CPPT4-A7BR-87.0NC Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 87.000MHZ TTL PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13114 pcs Pepa Raraunga CPPT4-A7BR-87.0NC.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size) Whakaputa TTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 87MHz Whakaahuatanga Taipitopito 87MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V 8-DIP, 4 Leads (Half Size)
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA