CPPT1-A3B6-22.1184TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPT1-A3B6-22.1184TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 22.1184MHZ TTL PC PIN
Ngā Rauemi: CPPT1-A3B6-22.1184TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPT1-A3B6-22.1184TS
Tau Wae CPPT1-A3B6-22.1184TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 22.1184MHZ TTL PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13151 pcs Pepa Raraunga CPPT1-A3B6-22.1184TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 14-DIP Module, 4 Leads Whakaputa TTL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 22.1184MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22.1184MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA