CPPLC5L-A7BR-34.4064TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPLC5L-A7BR-34.4064TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 34.4064MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: CPPLC5L-A7BR-34.4064TS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPLC5L-A7BR-34.4064TS
Tau Wae CPPLC5L-A7BR-34.4064TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 34.4064MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31341 pcs Pepa Raraunga CPPLC5L-A7BR-34.4064TS.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa FIPO™ CPPL
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 34.4064MHz Whakaahuatanga Taipitopito 34.4064MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPPLC5LT-BR
CPPLC5LT-BR
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: OSCILLATOR 3.3V PROGRM 3.2X5