CPPLC4T-A7BR-10.6656TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPLC4T-A7BR-10.6656TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 10.6656MHZ CMOS PC PIN
Ngā Rauemi: CPPLC4T-A7BR-10.6656TS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPLC4T-A7BR-10.6656TS
Tau Wae CPPLC4T-A7BR-10.6656TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 10.6656MHZ CMOS PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11841 pcs Pepa Raraunga CPPLC4T-A7BR-10.6656TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Raupapa FIPO™ CPPL
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 10.6656MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10.6656MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA