CPPLC1L-A5BR-13.56TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPPLC1L-A5BR-13.56TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 13.56MHZ CMOS PC PIN
Ngā Rauemi: CPPLC1L-A5BR-13.56TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPLC1L-A5BR-13.56TS
Tau Wae CPPLC1L-A5BR-13.56TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 13.56MHZ CMOS PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12485 pcs Pepa Raraunga CPPLC1L-A5BR-13.56TS.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Raupapa FIPO™ CPPL
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 13.56MHz Whakaahuatanga Taipitopito 13.56MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA