CPPC8LZ-A5B6-11.2896TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPC8LZ-A5B6-11.2896TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: CPPC8LZ-A5B6-11.2896TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPC8LZ-A5B6-11.2896TS
Tau Wae CPPC8LZ-A5B6-11.2896TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17218 pcs Pepa Raraunga CPPC8LZ-A5B6-11.2896TS.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 11.2896MHz Whakaahuatanga Taipitopito 11.2896MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA