CPPC8-A7BR-22.1184TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPC8-A7BR-22.1184TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 22.1184MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: CPPC8-A7BR-22.1184TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPC8-A7BR-22.1184TS
Tau Wae CPPC8-A7BR-22.1184TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 22.1184MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16049 pcs Pepa Raraunga CPPC8-A7BR-22.1184TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 22.1184MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22.1184MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA