CPPC7LZ-A7BR-36.864TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPPC7LZ-A7BR-36.864TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPPC7LZ-A7BR-36.864TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 36.864MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: CPPC7LZ-A7BR-36.864TS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPC7LZ-A7BR-36.864TS
Tau Wae CPPC7LZ-A7BR-36.864TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 36.864MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39054 pcs Pepa Raraunga CPPC7LZ-A7BR-36.864TS.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 36.864MHz Whakaahuatanga Taipitopito 36.864MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA