CPPC7LZ-A7B6-24.0000TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPC7LZ-A7B6-24.0000TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: CPPC7LZ-A7B6-24.0000TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPC7LZ-A7B6-24.0000TS
Tau Wae CPPC7LZ-A7B6-24.0000TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9978 pcs Pepa Raraunga CPPC7LZ-A7B6-24.0000TS.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 22618-00
Q9450423
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA