CPPC5L-A7BR-14.7456TS
Hua Hua
Tau Wae: CPPC5L-A7BR-14.7456TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: CPPC5L-A7BR-14.7456TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPC5L-A7BR-14.7456TS
Tau Wae CPPC5L-A7BR-14.7456TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32757 pcs Pepa Raraunga CPPC5L-A7BR-14.7456TS.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 14.7456MHz Whakaahuatanga Taipitopito 14.7456MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA