CPPC1-A5BR-27.5875TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPPC1-A5BR-27.5875TS
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 27.5875MHZ CMOS PC PIN
Ngā Rauemi: CPPC1-A5BR-27.5875TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPC1-A5BR-27.5875TS
Tau Wae CPPC1-A5BR-27.5875TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 27.5875MHZ CMOS PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11929 pcs Pepa Raraunga CPPC1-A5BR-27.5875TS.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Raupapa FIPO™ CPP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 14-DIP Module, 4 Leads Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 27.5875MHz Whakaahuatanga Taipitopito 27.5875MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 50µA