CPFBZ-A2C5-32.768KD6
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPFBZ-A2C5-32.768KD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPFBZ-A2C5-32.768KD6
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Ngā Rauemi: CPFBZ-A2C5-32.768KD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPFBZ-A2C5-32.768KD6
Tau Wae CPFBZ-A2C5-32.768KD6 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239618 pcs Pepa Raraunga CPFBZ-A2C5-32.768KD6.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.343" L x 0.146" W (8.70mm x 3.70mm)
Raupapa CPFB Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SOJ, 5.50mm pitch
Ētahi Ingoa 14619-00
CPFBZA2C532.768KD6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakanui i te kaha 6pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 kOhms Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 6pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch