ZEDC37-S-BA
Hua Hua
Tau Wae: ZEDC37-S-BA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZEDC37-S-BA
Tau Wae ZEDC37-S-BA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27277 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel Raupapa ZED
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Te Poari Whare Thermoplastic, Glass Filled Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Ground Strap Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset 0.318" (8.08mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZEDCL37-P-BA
ZEDCL37-P-BA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 55307 pcs
Tikiake:
RFQ
ZEDC37-S-BA-30
ZEDC37-S-BA-30
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER