ZEDAL15-S-BA
Hua Hua
Tau Wae: ZEDAL15-S-BA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZEDAL15-S-BA
Tau Wae ZEDAL15-S-BA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57477 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel Raupapa ZED
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Te Poari Whare Thermoplastic, Glass Filled Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Ground Strap Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Puka Puka Whakapā Stamped
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset 0.318" (8.08mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZEDB25-P-BA
ZEDB25-P-BA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 27413 pcs
Tikiake:
RFQ
ZEDA15-P-BA
ZEDA15-P-BA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 28297 pcs
Tikiake:
RFQ
ZEDAL15-S-BA-30
ZEDAL15-S-BA-30
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER