ZDCA62P0L2
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZDCA62P0L2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZDCA62P0L2
Tau Wae ZDCA62P0L2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4758 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel Raupapa ZD
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 62
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Signal