TST12RA00
CannonCannon
TST12RA00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TST12RA00
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG 12POS PNL MNT
Ngā Rauemi: TST12RA00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TST12RA00
Tau Wae TST12RA00 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG 12POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39004 pcs Pepa Raraunga TST12RA00.pdf
Raupapa Trident Rectangular Mokowā Haupae 0.200" (5.08mm)
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2478
192923-6030-ND
Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 12 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm) Momo Hoapā Male or Female