TN6LS24-0048P2L
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN6LS24-0048P2L
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 48POS INLINE
Ngā Rauemi: TN6LS24-0048P2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN6LS24-0048P2L
Tau Wae TN6LS24-0048P2L Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 48POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3679 pcs Pepa Raraunga TN6LS24-0048P2L.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-0048
Rauemi Hee Polyamide (PA), Nylon Kua oti te Rei -
Raupapa Trident Neptune Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 192991-0660
192991-0660-ND
TN6LS240048P2L
Whakatakotoranga -
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 48
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Grommet, 1 Nut Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 48 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Plastic