TD1A15TPH
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TD1A15TPH
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 134 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 134 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TD1A15TPH
Tau Wae TD1A15TPH Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 134 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 200V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Aluminum, Nickel Plated, Electroless Raupapa 24308-Style, TD1
Packaging - Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Filter, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal