TBF22-11PS
Hua Hua
Tau Wae: TBF22-11PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 2P-2P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF22-11PS.pdf2.TBF22-11PS.pdf3.TBF22-11PS.pdf4.TBF22-11PS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF22-11PS
Tau Wae TBF22-11PS Kaihanga Cannon
Te Whakatau Ngaohiko 1750VAC, 2450VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 22-11 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 22-11
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa ITBF22-11PS
TBF2211PS
Whakataki (Tahuri ki) N (Normal)
Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 2 Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 2
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Aluminum Alloy
Kua oti te Whare Chromate Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Standard 2/2 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Whakatauranga onamata 22A