TBF20-22PS
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TBF20-22PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 6P-6P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF20-22PS.pdf2.TBF20-22PS.pdf3.TBF20-22PS.pdf4.TBF20-22PS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF20-22PS
Tau Wae TBF20-22PS Kaihanga Cannon
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 20-22 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 20-22
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa ITBF20-22PS
TBF2022PS
Whakataki (Tahuri ki) N (Normal)
Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 6 Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 6
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Aluminum Alloy
Kua oti te Whare Chromate Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Standard 6/6 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Whakatauranga onamata 22A, 74A