TBF18-22PS
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TBF18-22PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 3P-3P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: TBF18-22PS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF18-22PS
Tau Wae TBF18-22PS Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1749 pcs Pepa Raraunga TBF18-22PS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 18-22 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 18-22
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Whakataki (Tahuri ki) N (Normal) Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 3
Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 3 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Kei roto -
Te Poari Whare Aluminum Alloy Kua oti te Whare Chromate
Tae Housing Olive Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 22A Tahuri Ki (Whakatika Whakamutunga) Male Pins