RMDM-31SH003B
Hua Hua
Tau Wae: RMDM-31SH003B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 31 F 18" RBW NICKEL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMDM-31SH003B
Tau Wae RMDM-31SH003B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 31 F 18" RBW NICKEL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1513 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Tau o nga Tauranga 31 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 1.50' (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Whakaaetia te Poaka Whakaoti -