PVG80-16N-16
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PVG80-16N-16
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PVG80-16N-16
Tau Wae PVG80-16N-16 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1060 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PVG80-18C16
PVG80-18C16
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 1369 pcs
Tikiake:
RFQ
PVG80-16-16
PVG80-16-16
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 1599 pcs
Tikiake:
RFQ
PVG613SPBF
PVG613SPBF
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 1A 0-60V
Tikiake: PVG613SPBF.pdf
I roto i te taonga: 747 pcs
I roto i te taonga: 972 pcs
PVG81-16N-16
PVG81-16N-16
I roto i te taonga: 536 pcs
I roto i te taonga: 934 pcs
PVG80-8C16
PVG80-8C16
I roto i te taonga: 880 pcs
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
I roto i te taonga: 577 pcs
PVG613S-TPBF
PVG613S-TPBF
Tikiake: PVG613S-TPBF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel