PV76W14-19P
Hua Hua
Tau Wae: PV76W14-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 767 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76W14-19P
Tau Wae PV76W14-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 767 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 067872-0007
IPV76W14-19P
IPV76W14-19P-ND
PV76W1419P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76W14-18P
PV76W14-18P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 641 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76W14-18S
PV76W14-18S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 600 pcs
Tikiake:
RFQ
PV76W14-19PW
PV76W14-19PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 714 pcs
PV76W14-19SW
PV76W14-19SW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 687 pcs
PV76W14-15PZ
PV76W14-15PZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4122 pcs
PV76W14-19PL
PV76W14-19PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE