PV76W12-10P
Hua Hua
Tau Wae: PV76W12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76W12-10P
Tau Wae PV76W12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5717 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 067871-0001
IPV76W12-10P
IPV76W12-10P-ND
PV76W1210P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold