PV76L20-41PX
Hua Hua
Tau Wae: PV76L20-41PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 401 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 401 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L20-41PX
Tau Wae PV76L20-41PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 401 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IPV76L20-41PX
PV76L2041PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L22-21P
PV76L22-21P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 672 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 434 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP