PV76L14-19SL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV76L14-19SL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi: PV76L14-19SL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 705 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV76L14-19SL
Tau Wae PV76L14-19SL Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 705 pcs Pepa Raraunga PV76L14-19SL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga PV76L14-19SL Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-19
Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Coupling Nut Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Whakaahuatanga CIRCULAR I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.183" (30.05mm) Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel
Hoahoa Whakapā Plastic Whakaaetanga Mea N (Normal)
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV76L14-4P L/C
PV76L14-4P L/C
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE