PV75L24-19P
Hua Hua
Tau Wae: PV75L24-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 335 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV75L24-19P
Tau Wae PV75L24-19P Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 335 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV75L24-61S
PV75L24-61S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 351 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4224 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 357 pcs
PV75L22-55PL
PV75L22-55PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 549 pcs
PV75L22-55P
PV75L22-55P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 576 pcs
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 370 pcs
PV75L24-19PL
PV75L24-19PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE