PV75L14-18P
Hua Hua
Tau Wae: PV75L14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS CABLE PIN
Ngā Rauemi: PV75L14-18P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 450 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV75L14-18P
Tau Wae PV75L14-18P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS CABLE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 450 pcs Pepa Raraunga PV75L14-18P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold