PV74L22-21S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV74L22-21S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT
Ngā Rauemi: PV74L22-21S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 649 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV74L22-21S
Tau Wae PV74L22-21S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 649 pcs Pepa Raraunga PV74L22-21S.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga PV74L22-21S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-21 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS JAM NUT SKT
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV74L22-21P
PV74L22-21P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: PV74L22-21P.pdf
RFQ
PV74L22-55PX
PV74L22-55PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 680 pcs
Tikiake:
RFQ
PV74L22-21SL
PV74L22-21SL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT