PV74L12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV74L12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: PV74L12-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV74L12-10P
Tau Wae PV74L12-10P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5190 pcs Pepa Raraunga PV74L12-10P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 066838-0005
IPV74L12-10P
IPV74L12-10P-ND
PV74L1210P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga PV74L12-10P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS