PV72W14-15P
Hua Hua
Tau Wae: PV72W14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV72W14-15P
Tau Wae PV72W14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4221 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IPV72W14-15P
PV72W1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold