PV71L22-21P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV71L22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 564 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV71L22-21P
Tau Wae PV71L22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 564 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold