PV70W22-55P
Hua Hua
Tau Wae: PV70W22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV70W22-55P
Tau Wae PV70W22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5644 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 067836-0001
IPV70W22-55P
IPV70W22-55P-ND
PV70W2255P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV70W22-41S
PV70W22-41S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4054 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4165 pcs
Tikiake:
RFQ
PV70W22-55PW
PV70W22-55PW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
PV70W22-21SL
PV70W22-21SL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 526 pcs
PV70W22-55PL
PV70W22-55PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 519 pcs
PV70W22-21PL
PV70W22-21PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 559 pcs
PV70W22-55SW
PV70W22-55SW
PV70W22-55PX
PV70W22-55PX