PV70W14-15SL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV70W14-15SL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi: PV70W14-15SL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 595 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV70W14-15SL
Tau Wae PV70W14-15SL Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 595 pcs Pepa Raraunga PV70W14-15SL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (1), 20 (14) Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga PV70W14-15SL Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-15
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CIRCULAR I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium
Hoahoa Whakapā Plastic Whakaaetanga Mea N (Normal)
Momo Hononga Receptacle Housing Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV70W14-18P
PV70W14-18P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4588 pcs
Tikiake:
RFQ
PV70W14-15S
PV70W14-15S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP