PV70L22-21P
Hua Hua
Tau Wae: PV70L22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 722 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV70L22-21P
Tau Wae PV70L22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 722 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV70L22-41P
PV70L22-41P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS
I roto i te taonga: 759 pcs
Tikiake: PV70L22-41P.pdf
RFQ
PV70L22-21S
PV70L22-21S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 664 pcs
Tikiake:
RFQ
PV70L22-21PZ
PV70L22-21PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP