PV70L20-16P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV70L20-16P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi: PV70L20-16P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV70L20-16P
Tau Wae PV70L20-16P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4214 pcs Pepa Raraunga PV70L20-16P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount, Flange
Waehanga Kaihanga PV70L20-16P Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-16
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN Whakatauranga onamata -