NDM-21SL6
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NDM-21SL6
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: NDM-21SL6.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 112 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 112 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NDM-21SL6
Tau Wae NDM-21SL6 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 112 pcs Pepa Raraunga NDM-21SL6.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire -
Raupapa NDM Mokowā Haupae -
Pana 0.010" (0.25mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 097372-0001 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Rectangular Receptacle Connector Solder Momo Hoapā Socket
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga Receptacle Tae -
Taea Whakamutunga Solder
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NDM-25SH001
NDM-25SH001
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO
I roto i te taonga: 66 pcs
Tikiake: NDM-25SH001.pdf
RFQ
NDM1 KIT
NDM1 KIT
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DEMO NDM1 DC/DC 12A/25A MODULES