MTV1-30SL80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTV1-30SL80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTV1-30SL80.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 669 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTV1-30SL80
Tau Wae MTV1-30SL80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 669 pcs Pepa Raraunga MTV1-30SL80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa MTV
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097467-0015
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei Whakanoho - Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Through Hole
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket