MTV1-26SS
Hua Hua
Tau Wae: MTV1-26SS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTV1-26SS.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTV1-26SS
Tau Wae MTV1-26SS Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1336 pcs Pepa Raraunga MTV1-26SS.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-32 AWG
Raupapa MTV Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 097459-0009 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG