MTV1-15SS-3
Hua Hua
Tau Wae: MTV1-15SS-3
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTV1-15SS-3.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTV1-15SS-3
Tau Wae MTV1-15SS-3 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1708 pcs Pepa Raraunga MTV1-15SS-3.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-32 AWG
Raupapa MTV Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 097437-0022 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG