MTV1-13SL79
Hua Hua
Tau Wae: MTV1-13SL79
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTV1-13SL79.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTV1-13SL79
Tau Wae MTV1-13SL79 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1783 pcs Pepa Raraunga MTV1-13SL79.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa MTV
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097433-0004
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Teitei Whakanoho - Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Connector Through Hole
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket