MTB1-30PAL80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTB1-30PAL80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTB1-30PAL80.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 503 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTB1-30PAL80
Tau Wae MTB1-30PAL80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 503 pcs Pepa Raraunga MTB1-30PAL80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MTB Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 095308-0027
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin