MTB1-24PS
Hua Hua
Tau Wae: MTB1-24PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTB1-24PS.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTB1-24PS
Tau Wae MTB1-24PS Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1271 pcs Pepa Raraunga MTB1-24PS.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-32 AWG
Raupapa MTB Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 095296-0010 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG