MTB1-20PL1-01
Hua Hua
Tau Wae: MTB1-20PL1-01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTB1-20PL1-01.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTB1-20PL1-01
Tau Wae MTB1-20PL1-01 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1093 pcs Pepa Raraunga MTB1-20PL1-01.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MTB Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 095288-0001
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Guide Pin
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin