MTB1-16SS-2
Hua Hua
Tau Wae: MTB1-16SS-2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTB1-16SS-2.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTB1-16SS-2
Tau Wae MTB1-16SS-2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1526 pcs Pepa Raraunga MTB1-16SS-2.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-32 AWG
Raupapa MTB Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 095279-0028 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG