MTB1-14PS
Hua Hua
Tau Wae: MTB1-14PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MTB1-14PS.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTB1-14PS
Tau Wae MTB1-14PS Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 2186 pcs Pepa Raraunga MTB1-14PS.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 24-32 AWG
Raupapa MTB Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 095276-0017 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG